Orgány a členská základňa ZMOZ
Regionálne združenie ZMO Záhorie
.
Predseda regionálneho združenia:
Ing., Mgr. Martin Džačovský
primátor mesta Senica
tel: 034/ 651 4102
fax: 034/ 657 4058
e-mail: primator@senica.sk
Podpredseda:
PhDr. Zdenko Čambal PhD.
Ing. Richard Nimsch
Tajomník:
Ing. Bc. Peter Pobuda
.
Rada ZMO:
- Ing. Blažková Dana
- PhDr. Čambal Zdenko PhD.
- Čermáková Anna
- Ing. Čobrda Miloš
- Ing. Mgr. Džačovský Martin
- Emrich Anton
- Mgr. Jahodka Martin
- Ing. Kocúr Vladimír
- Mgr. Luptáková Oľga
- PaedDr. Melišová Slavomíra
- Ing. Nimsch Richard
- Mgr. Novisedlák Peter MBA
- Mgr. Švaral Peter
- Ing. Uhliarik Ondrej
- Mgr. Žúrková Dana
.
Kontrolná komisia:
Ing. Oľga Procházková – predseda
Mgr. Iveta Matúšová
Bc. Ing. Martin Rybecký
.
Predsedovia Klubov primátorov a starostov:
Okres Malacky:
Ing. Richard Nimsch starosta Veľké Leváre
Tel: 034/ 2023107
Mobil: 0918 785 134
e-mail: starosta@levare.sk
Okres Senica:
PaedDr. Slavomíra Melišová
starostka Dojč
Tel: 034/653 61 22
Mobil: +421 911 534 974
e-mail: obec@dojc.sk
Okres Skalica:
PhDr. Zdenko Čambal, PhD.
primátor mesta Holíč
Tel.: 034/3210511
e-mail: primator@holic.sk
.
Počet členov združenia: 77 členov
.
Zoznam členov združenia
1. | Bílkove Humence | ||||||||
SE | Rastislav Nemečkay | ||||||||
Obecný úrad Bílkove Humence 169 | |||||||||
908 77 Bílkove Humece | |||||||||
2. | Borinka | ||||||||
MA | Miroslav Paulen | ||||||||
Obecný úrad Borinka | |||||||||
900 35 Borinka | |||||||||
3. | Borský Mikuláš | ||||||||
SE | Róbert Macek | ||||||||
Obecný úrad Smuha 1 | |||||||||
908 77 Borský Mikuláš | |||||||||
4. | Borský Svätý Jur | ||||||||
SE | Juraj Smolár | ||||||||
Obecný úrad Štepničky 690 | |||||||||
908 79 Borský Svätý Jur | |||||||||
5. | Brodské | ||||||||
SI | Vladimír Kocúr | ||||||||
Obecný úrad Brodské, Školská ulica 1030/2 | |||||||||
908 85 Brodské | |||||||||
6. | Cerová | ||||||||
SE | Ján Čerešník | ||||||||
Obecný úrad Cerová 104 | |||||||||
906 33 Cerová | |||||||||
7. | Čáry | ||||||||
SE | Martin Královič | ||||||||
Obecný úrad, M. Kollára 53 | |||||||||
908 34 Čáry | |||||||||
8. | Častkov | ||||||||
SE | Eva Černeková | ||||||||
Obecný úrad Častkov 35 | |||||||||
906 04 Rohov | |||||||||
9. | Dojč | ||||||||
SE | Slavomíra Melišová | ||||||||
Obecný úrad Dojč 125 | |||||||||
906 02 Dojč | |||||||||
10. | Dubovce | ||||||||
SI | Filip Tokoš | ||||||||
Obecný úrad Dubovce 175 | |||||||||
908 62 Dubovce pri Skalici | |||||||||
11. | Gajary | ||||||||
MA | Martin Rybecký | ||||||||
Obecný úrad Gajary | |||||||||
900 61 Gajary | |||||||||
12. | Gbely | ||||||||
SI | Martin Jahodka | ||||||||
Mestský úrad Gbely, Námestie slobody 1261 | |||||||||
908 45 Gbely | |||||||||
13. | Hlboké | ||||||||
SE | Miloš Čobrda | ||||||||
Obecný úrad Hlboké 114 | |||||||||
906 31 Hlboké pri Senici | |||||||||
14. | Holíč | ||||||||
SI | Zdenko Čambal | ||||||||
Mestský úrad, Bratislavská 5 | |||||||||
908 51 Holíč | |||||||||
15. | Hradište pod Vrátnom | ||||||||
SE | Lukáš Piroha | ||||||||
Obecný úrad Hradište pod Vrátnom 80 | |||||||||
906 12 Hradište pod Vrátnom | |||||||||
16. | Chropov | ||||||||
SI | Renáta Zdražilová | ||||||||
Obecný úrad Chropov 132 | |||||||||
908 64 Chropov | |||||||||
17. | Jablonica | ||||||||
SE | Silvester Nestarec | ||||||||
Obecný úrad Jablonica, Trnavská 801 | |||||||||
906 32 Jablonica | |||||||||
18. | Jablonové | ||||||||
MA | Ondrej Uhliarik | ||||||||
Obecný úrad Jablonové | |||||||||
900 54 Jablonové | |||||||||
19. | Jakubov | ||||||||
MA | Peter Gajdár | ||||||||
Obecný úrad Jakubov | |||||||||
900 63 Jakubov | |||||||||
20. | Kátov | ||||||||
SI | Ivana Chrenková | ||||||||
Obecný úrad Kátov 41 | |||||||||
908 49 Kátov | |||||||||
21. | Kopčany | ||||||||
SI | Dušan Dubecký | ||||||||
Obecný úrad Kollárova 318 | |||||||||
908 48 Kopčany | |||||||||
22. | Kostolište | ||||||||
MA | Hubert Danihel | ||||||||
Obecný úrad Kostolište | |||||||||
900 62 Kostolište | |||||||||
23. | Koválov | ||||||||
SE | Vladimír Labaš | ||||||||
Obecný úrad Koválov 216 | |||||||||
906 03 Smrdáky | |||||||||
24. | Koválovec | ||||||||
SI | Patrik Renováček | ||||||||
Obecný úrad Koválovec 53 | |||||||||
908 63 Koválovec | |||||||||
25. | Kuchyňa | ||||||||
MA | Miroslava Fraňová | ||||||||
Obecný úrad Kuchyňa | |||||||||
900 53 Kuchyňa | |||||||||
26. | Kuklov | ||||||||
SE | Peter Mráz | ||||||||
Obecný úrad Kuklov 203 | |||||||||
908 78 Kuklov | |||||||||
27. | Kúty | ||||||||
SE | Branislav Vávra | ||||||||
Obecný úrad Kúty, Námestie radlinského 981 | |||||||||
908 01 Kúty | |||||||||
28. | Láb | ||||||||
MA | Štefan Fogl | ||||||||
Obecný úrad Láb | |||||||||
900 67 Láb | |||||||||
29. | Lakšárska Nová Ves | ||||||||
SE | Oľga Procházková | ||||||||
Obecný úrad Lakšárska Nová Ves 90 | |||||||||
908 76 Lakšárska Nová Ves | |||||||||
30. | Letničie | ||||||||
SI | Juraj Júnoš | ||||||||
Obecný úrad Letničie 35 | |||||||||
908 44 Petrova Ves | |||||||||
31. | Lopašov | ||||||||
SI | Marián Bederka | ||||||||
Obecný úrad Lopašov 80 | |||||||||
908 63 Radošovce | |||||||||
32. | Lozorno | ||||||||
MA | Ľuboš Tvrdoň | ||||||||
Obecný úrad Lozorno | |||||||||
900 55 Lozorno | |||||||||
33. | Mariánka | ||||||||
MA | Zuzana Iváková | ||||||||
Obecný úrad Marianka | |||||||||
Školská 32 | |||||||||
900 33 Marianka | |||||||||
34. | Malé Leváre | ||||||||
MA | Adrian Pernecký | ||||||||
Obecný úrad Malé Leváre 177 | |||||||||
908 74 Malé Leváre | |||||||||
35. | Mokrý Háj | ||||||||
SI | David Schiller | ||||||||
Obecný úrad Mokrý Háj 6 | |||||||||
908 65 Mokrý Háj | |||||||||
36. | Moravský Svätý Ján | ||||||||
SE | Anton Emrich | ||||||||
Obecný úrad Moravský Svätý Ján 803 | |||||||||
908 71 Moravský Svätý Ján | |||||||||
37. | Oreské | ||||||||
SI | Ondrej Mikuš | ||||||||
Obecný úrad Oreské 7 | |||||||||
908 63 Radošovce | |||||||||
38. | Osuské | ||||||||
SE | Anton Fiala | ||||||||
Obecný úrad Osuské, E. Lehotského 38 | |||||||||
906 12 Hradište pod Vrátnom | |||||||||
39. | Pernek | ||||||||
MA | Martin Ledník | ||||||||
Obecný úrad Pernek | |||||||||
900 53 Pernek | |||||||||
40. | Petrova Ves | ||||||||
SI | Štefan Beňa | ||||||||
Obecný úrad Petrova Ves 53 | |||||||||
908 44 Petrova Ves | |||||||||
41. | Plavecké Podhradie | ||||||||
MA | Július Papák | ||||||||
Obecný úrad Plavecké Podhradie | |||||||||
906 36 Plavecké Podhradie | |||||||||
42. | Plavecký Mikuláš | ||||||||
MA | Emília Balúchová | ||||||||
Obecný úrad Plavecký Mikuláš | |||||||||
906 35 Plavecký Mikuláš | |||||||||
43. | Plavecký Peter | ||||||||
SE | Jozefína Bartoňová | ||||||||
Obecný úrad Plavecký Peter 137 | |||||||||
906 35 Plavecký Peter | |||||||||
44. | Plavecký Štvrtok | ||||||||
MA | Radoslav Benkovič | ||||||||
Obecný úrad Plavecký Štvrtok | |||||||||
900 68 Plavecký Štvrtok | |||||||||
45. | Podbranč | ||||||||
SE | Milan Kadlíček | ||||||||
Obecný úrad Podbranč 219 | |||||||||
906 41 Podbranč | |||||||||
46. | Popudinské Močidlany | ||||||||
SI | Dana Žúrková | ||||||||
Obecný úrad Popudinské Močidlany | |||||||||
908 61 Popudinské Močidlany | |||||||||
47. | Prietrž | ||||||||
SE | Dana Blažková | ||||||||
Obecný úrad Prietrž 126 | |||||||||
906 11 Prietrž | |||||||||
48. | Prietržka | ||||||||
SI | Peter Flamík | ||||||||
Obecný úrad Prietržka 57 | |||||||||
908 49 Prietržka | |||||||||
49. | Prievaly | ||||||||
SE | Jana Petrášová | ||||||||
Obecný úrad Prievaly 189 | |||||||||
906 34 Prievaly | |||||||||
50. | Radimov | ||||||||
SI | Kristína Biskupičová | ||||||||
Obecný úrad Radimov 44 | |||||||||
908 47 Radimov | |||||||||
51. | Radošovce | ||||||||
SI | Iveta Matúšová | ||||||||
Obecný úrad Radošovce 188 | |||||||||
908 63 Radošovce | |||||||||
52. | Rohov | ||||||||
SE | Ján Kadič | ||||||||
Obecný úrad Rohov 75 | |||||||||
906 75 Rohov | |||||||||
53. | Rohožník | ||||||||
MA | Peter Švaral | ||||||||
Obecný úrad Rohožník | |||||||||
906 38 Rohožník | |||||||||
54. | Rovensko | ||||||||
SE | Marián Nemec | ||||||||
Obecný úrad Rovensko 146 | |||||||||
905 01 Rovensko | |||||||||
55. | Rybky | ||||||||
SE | Alena Huttová | ||||||||
Obecný úrad Rybky 110 | |||||||||
906 04 Rybky | |||||||||
56. | Sekule | ||||||||
SE | Adrián Krajčír | ||||||||
Obecný úrad Sekule 570 | |||||||||
908 80 Sekule | |||||||||
57. | Senica | ||||||||
SE | Martin Džačovský | ||||||||
Mestský úrad Senica, Štefánikova 1408/56 | |||||||||
905 01 Senica | |||||||||
58. | Skalica | ||||||||
SI | Oľga Luptáková | ||||||||
Mestský úrad, Námestie Slobody 10 | |||||||||
909 01 Skalica | |||||||||
59. | Smolinské | ||||||||
SE | Vladimír Smolinský | ||||||||
Obecný úrad Smolinské 334 | |||||||||
908 42 Smolinské | |||||||||
60. | Smrdáky | ||||||||
SE | Ingrid Tripšanská | ||||||||
Obecný úrad Smrdáky 181 | |||||||||
906 03 Smrdáky | |||||||||
61. | Sobotište | ||||||||
SE | Vladimír Jan Kružík | ||||||||
Obecný úrad Sobotište 11 | |||||||||
906 05 Sobotište | |||||||||
62. | Sološnica | ||||||||
MA | Anna Čermáková | ||||||||
Obecný úrad Sološnica | |||||||||
906 37 Sološnica | |||||||||
63. | Studienka | ||||||||
MA | Ivona Hlavenková | ||||||||
Obecný úrad Studienka | |||||||||
908 75 Studienka | |||||||||
64. | Stupava | ||||||||
MA | Peter Novisedlák | ||||||||
Mestský úrad Stupava, Hlavná 24/1 | |||||||||
900 31 Stupava | |||||||||
65. | Suchohrad | ||||||||
MA | Jozef Temer | ||||||||
Obecný úrad Suchohrad | |||||||||
900 64 Suchohrad | |||||||||
66. | Šajdíkove Humence | ||||||||
SE | Pavol Burda | ||||||||
Obecný úrad č. 48 | |||||||||
906 07 Šajdíkove Humence | |||||||||
67. | Šaštín-Stráže | ||||||||
SE | Radovan Prstek | ||||||||
Mestský úrad Šaštín-Stráže, Alej 549 | |||||||||
908 41 Šaští-Stráže | |||||||||
68. | Štefanov | ||||||||
SE | František Chudý | ||||||||
Obecný úrad Štefanov 347 | |||||||||
906 45 Štefanov | |||||||||
69. | Trnovec | ||||||||
SI | Štefan Jaroš | ||||||||
Obecný úrad Trnovec 66 | |||||||||
908 51 Holíč | |||||||||
70. | Unín | ||||||||
SI | Jakub Vanek | ||||||||
Obecný úrad Unín 332 | |||||||||
908 46 Unín | |||||||||
71. | Veľké Leváre | ||||||||
MA | Richard Nimsch | ||||||||
Obecný úrad Veľké Leváre, Štefánikova 747 | |||||||||
908 73 Veľké Leváre | |||||||||
72. | VO Záhorie | ||||||||
MA | Pavol Škrha | ||||||||
prednosta, Záhorie, vojenský obvod | |||||||||
901 01 Malacky | |||||||||
73. | Vrádište | ||||||||
SI | Peter Danajka | ||||||||
Obecný úrad Vrádište 136 | |||||||||
908 49 Vrádište | |||||||||
74. | Vysoká pri Morave | ||||||||
MA | Andrej Dvoran | ||||||||
Obecný úrad Vysoká pri Morave | |||||||||
900 66 Vysoká pri Morave | |||||||||
75. | Záhorská Ves | ||||||||
MA | Boris Šimkovič | ||||||||
Obecný úrad Záhorská Ves, Hlavná 129 | |||||||||
900 65 Záhorská Ves | |||||||||
76. | Závod | ||||||||
MA | Radomír Ševeček | ||||||||
Obecný úrad Závod | |||||||||
908 72 Závod | |||||||||
77. | Zohor | ||||||||
MA | Martin Zálesňák | ||||||||
Obecný úrad Zohor, Dolná 46 | |||||||||
900 51 Zohor | |||||||||